INFO

FAQ

často kladené otázky a odpovede

pešo, autom alebo je možné využiť transport ako doplnkovú službu pri rezervácii termínu pre pohodlnejšiu dopravu  najmä v zime a teda vozidlom 4×4 priamo na miesto, keďže spa sa nachádza v kopcovitom teréne. Pre našich hostí, ktorí prídu autom je k dispozícii vyhradené parkovacie miesto, vyznačené na mape, odkiaľ je to k lesému spa len pár krokov pešo.

pre príjemný čas v lesnom spa si nepotrebuješ zobrať nič, k dispozícii sú prezuvky, uteráky, plachty aj občerstvenie. Stačí si podľa preferencie pridať doplnkové služby pri rezervácii

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.