AKO TO FUNGUJE

Rezervácia termínu online 

V časti rezervácie si v kalendári vyberiete dostupný termín podľa preferencie a po vyplnení základných kontaktných údajov ste presmerovaní na platobnú bránu. Platná rezervácia je potvrdená emailom, s ktorým obdržíte aj základné údaje a pokyny k príjemnému pobytu v lesnom spa. Rezerváciu je možné vytvoriť najmenej 3 hodiny pred jej začiatkom. 

Kapacita lesného spa je max.6 osôb, rezervácia jedného časového slotu má trvanie 2hod a 30min a pri rezervácii je možné k saune pridať rôzne doplnkové služby ako vírivku s hydromasážnymi tryskami, saunové metly, či rôzne druhy občerstvenia. Tento čas je vyhradený iba pre vás a vo vybranom termíne ste jedinými návštevníkmi lesného spa. 

Príchod do lesného spa OMsauna 

Dostanete sa k nám pešo, autom alebo je možné využiť transport ako doplnkovú službu pri rezervácii termínu pre pohodlnejšiu dopravu  najmä v zime a teda vozidlom 4×4 priamo na miesto, keďže spa sa nachádza v kopcovitom teréne. Pre našich hostí, ktorí prídu autom je k dispozícii vyhradené parkovacie miesto, vyznačené na mape, odkiaľ je to k lesnému spa krátka prechádzka. Po príchode obdržíte kľúče od jednotlivých buniek lesného wellnesu a užívate si pokoj a ticho prírody. 

Čo sa nachádza v lesnom spa OMsauna

V lesnom spa na Donovaloch nájdete fínsku saunu na tuhé palivo s výhľadom na okolité kopce, ochladzovaciu kaďu, vonkajšiu lesnú sprchu, vírivku s hydromasážnymi tryskami, sunset terasu s exteriérovým ohniskom, relaxačnú miestnosť s lehátkami a aroma difuzerom ponorenú do lesa a samostatnú bunku určenú na prípravu do sauny, kde sa môžete prezliecť a doplniť tekutiny. 

Čo si potrebujem zobrať so sebou

Pre príjemný čas v lesnom spa si nepotrebuješ zobrať nič, k dispozícii sú prezuvky, uteráky, plachty aj občerstvenie. Stačí si podľa preferencie pridať doplnkové služby pri rezervácii.